01.12.2004 tarihinde Ankara’da kurularak faaliyete başlayan Altunbaşak & Kirkil Hukuk Bürosu, faaliyetlerini halen Ankara’da ve İstanbul’da sürdürmektedir. Altunbaşak & Kirkil Hukuk Bürosu olarak, Hukuk Çözüm Ortaklarımız ile Ankara ve İstanbul dışındaki ihtiyaçlarınız için de her zaman yanınızdayız.

Hukukun üstünlüğüne olan inancımızla Avukatlık, Hukuki Danışmanlık ve Arabuluculuk hizmetlerini şeffaf, dürüst, ilkeli, ve güvenilir bir şekilde yerine getirmek için çalışıyoruz.

Ankara Hukuk Fakültesinden aldığımız temel taşlarının üzerine günümüz ihtiyaçlarını, teknolojik ve ekonomik gelişmelerini de gözeterek inşa ettiğimiz dinamik yapı sayesinde mesleğimizi güncel koşullara uygun şekilde icra ediyor, ayrıca ihtiyaçlarımız doğrultusunda hukuk dışı disiplinlerdeki çözüm ortaklarımızla da işbirliği içinde çalışıyoruz.

Gerek avukat ve müvekkil arasındaki ilişkinin, gerekse arabulucu ve müzakereci taraflar arasındaki ilişkinin esaslı unsurunun güven olduğunu biliyor, gücümüzü ve istikrarlı büyümemizi bugüne kadar inşa ettiğimiz ve etmeye devam etmek zorunda olduğumuz güvenden ve memnuniyetten alıyoruz.